ЛЧ. Український форвард Яремчук створив гол "Бенфіки" московському "Спартаку" – відео
Роман Яремчук, гол в матчі Бенфіка 2 - 0 Спартак, кваліфікація Ліги чемпіонів (фото – ЕРА)

Форвард збірної України і новачок лісабонської "Бенфіки" Роман Яремчук допоміг своїй команді забити гол московському "Спартаку" в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Епізод стався в компенсований час, на 90+2 хвилині (на відео – 00:35). Яремчук потужно пробив по воротах з лінії воротарського майданчика – і м'яч рикошетом від Самуеля Жиго залетів у ворота. Гол на українського форварда не записали – він зарахований як автогол захисника московського клубу.

Матч "Бенфіка" – "Спартак" закінчився з рахунком 2:0 на користь португальців, ще один гол на 57-й хвилині забив Жоау Маріу.

"Орли" виграють двоматчеве протистояння із загальним рахунком 4:0 і виходять в плей-офф кваліфікації ЛЧ, де зіграють з "ПСВ" з нідерландського міста Ейндховен.