Рекордний рахунок. "Баварія" розгромила "Динамо" в Лізі чемпіонів – фото
Гол Гнабрі в матчі Баварія 5:0 Динамо, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

Мюнхенська "Баварія" розгромила "Динамо" Київ з рахунком 5:0 у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів. Це рекордна поразка киян в єврокубках.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відкрив рахунок зустрічі поляк Роберт Левандовскі. На 11-й хвилині Сергій Сидорчук впав у штрафному після поштовху. Під час падіння м'яч потрапив йому в руку, рефері призначив пенальті. Роберт Левандовскі впевнено забив: удар прийшовся в протилежний від воротаря Георгія Бущана кут.

Гол Левандовскі в матчі Баварія 5: 0 Динамо, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

На 27-й Левандовскі вийшов віч-на-віч з голкіпером і оформив дубль. На перерву команди пішли за рахунку 2:0.

На 68-й "Динамо" пропустило знову. Серж Гнабрі втік від захисників, практично вийшов на рандеву з Бущаном і забив гол потужним ударом під поперечину.

Гол Гнабрі в матчі Баварія 5: 0 Динамо, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

На 74-й хвилині забив гол Лерой Сане. Здавалося, що він робить подачу з лівого флангу, однак м'яч зрізався і несподівано потрапив в ближній кут, до чого воротар не був готовий.

Гол Сані в матчі Баварія 5: 0 Динамо, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

Крапку на 87-й хвилині поставив Ерік Шупо-Мотінг. Форвард, що вийшов на заміну, виграв боротьбу після флангової подачі та забив гол ударом головою.

Гол Шупо-Мотінга в матчі Баварія 5: 0 Динамо, Ліга чемпіонів (фото – ЕРА)

5:0. "Динамо" повторює свій рекорд із розгромів в єврокубках. Минулого разу з таким рахунком кияни програвали "Челсі" в сезоні 2018/19 і "Ювентусу" у 2002/03.

Після розгрому від "Баварії" "Динамо" знаходиться на третьому місці в групі D ЛЧ. На другому місці – "Бенфіка", яка вчора розгромила "Барселону" (3:0). Каталонці йдуть останніми. Мюнхенці – перші.

Група Динамо в Лізі чемпіонів (таблиця – uefa.com)