Україна – Росія. Де і коли дивитися півфінал Євро з футзалу
Збірна України з футзалу (Фото - УАФ)

У п'ятницю, 4 лютого, Україна та Росія зіграють у півфіналі чемпіонату Європи з футзалу.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Онлайн-трансляція матчу розпочнеться о 18:00. Подивитися її можна буде на каналах UA:Перший та Суспільне Спорт.

На шляху до півфіналу Україна посіла друге місце в групі А, у 1/4 фіналу з рахунком 3:5 обіграла збірну Казахстану. Це перший півфінал чемпіонату Європи для українців із 2005 року.

Збірна Росії виграла групу, в якій були Словаччина, Хорватія і Польща, а у чвертьфіналі виявилася сильнішою за Грузію (3:1).

З 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) через політичну ситуацію розводить українські та російські команди на ранніх стадіях турнірів. Півфінал Євро з футзалу стане першим великим футбольним протистоянням двох країн за вісім років.

Переможці пар Україна-Росія та Португалія-Іспанія вийдуть у фінал турніру, який відбудеться 6 лютого. Команди, що програють, того ж дня поборються за бронзові медалі. Україна посідає восьме місце у рейтингу УЄФА, Росія – перше, Португалія – друге, Іспанія – третє.