Український воротар Андрій Лунін у товариському матчі з "Міланом" врятував мадридський "Реал" красивим сейвом із дев'ятки. Відео цього фрагмента і кращих моментів матчу опубліковано в YouTube мадридського клубу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сейв українського голкіпера стався на 65-й хвилині матчу (01:40 на відео). Брахім Діас пробивав з-під захисників із пів кола карного майданчика, м'яч дугою летів у дальню дев'ятку (верхній кут воріт), проте Лунін на удар зреагував і загрозу парирував.

Матч "Реал" – "Мілан" завершився з рахунком 0:0. За мадридців не реалізував пенальті Гарет Бейл, який сам 11-метровий і заробив. Також команди обмінялися ударами по каркасу воріт: "Мілан" на 2-й хвилині вистрілив у штангу, "Реал" на 52-й – в поперечину.

Лунін з'явився на полі після перерви, замінивши свого головного конкурента – Тібо Куртуа. "Реал" стартує в офіційних матчах нового сезону вже в суботу 14 серпня – мадридці зіграють в першому турі Ла Ліги проти "Алавеса".

• Влітку 2018-го Лунін перейшов у "Реал" із луганської "Зорі". Українець перші два сезони провів в оренді, виступаючи за "Леганес", "Реал Вальядолід" і "Реал Ов'єдо".
  • Минулого сезону Лунін був резервним воротарем "Реала". Дебют в офіційних матчах за "галактікос" не вдався – матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії завершився сенсаційною поразкою "Реала" від "Алькояно" з третього дивізіону країни.
  • Цього міжсезоння з "Реала" пішов головний тренер Зінедін Зідан, за якого Лунін практично не отримував ігрової практики. Новий наставник мадридців Карло Анчелотті не відправив українця в оренду і задіє в товариських матчах під час підготовки до сезону.