"Ми вже зайшли на першу лінію оборони окупантів". ЗСУ просунулися біля Роботине – спікер
!["Ми вже зайшли на першу лінію оборони окупантів". ЗСУ просунулися біля Роботине – спікер "Ми вже зайшли на першу лінію оборони окупантів". ЗСУ просунулися біля Роботине – спікер](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/08/08/20230808181211-5563.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Сили оборони під час наступу просунулися на сотні метрів у районі Роботине, є просування й на Бердянському напрямку. Про це заявив заступник командувача оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" зі стратегічних комунікацій, полковник Сергій Кузьмін в етері телемарафону.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
"Наші війська на Мелітопольському напрямку продовжують наступальні дії в районі населеного пункту Роботине... Там є певне просування – сотні метрів", – сказав Кузьмін.
За його словами, продовжуються наступальні дії й на Бердянському напрямку, там теж є просування.
"Ми вже зайшли на першу лінію оборони окупантів... Вона дуже складна, але наші військові її продавлюють. Ми рухаємося вперед, і цей рух уповільнений саме мінними загородженнями та нестачею в нас авіації", – додав Кузьмін.
!["Ми вже зайшли на першу лінію оборони окупантів". ЗСУ просунулися біля Роботине – спікер](https://www.liga.net/images/general/2023/08/08/20230808181546-8172.jpg)
- На сході українські штаби постійно працюють над удосконаленням тактики, а командувач напрямком Олександр Сирський регулярно працює на передовій.
Читайте також: РФ застосовує професійні десантно-штурмові загони: не може воювати звичайними – Маляр