Євро-2020. Італія перемогла Бельгію і вийшла у півфінал – фото
Бельгія 1 - 2 Італія, Євро-2020 (фото - ЕРА)

Збірна Італії з рахунком 1:2 перемогла Бельгію і вийшла у півфінал Євро-2020.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На 13-й хвилині італійський захисник Леонардо Бонуччі забив гол, підключившись до стандарту. Однак арбітр скасував взяття воріт після перегляду відеоповтору на системі VAR – був офсайд.

На 31-й італієць Ніколо Барелла вирвався з оточення трьох бельгійських захисників і забив гол потужним ударом під штангу.

Ніколо Барелла після голу в матчі Бельгія 1 – 2 Італія, Євро-2020 (фото – ЕРА)

На 44-й Італія збільшила різницю в рахунку. Лоренцо Інсіньє змістився в центр з лівого флангу і забив гол обвідним ударом.

Лоренцо Інсіньє після голу в матчі Бельгія 1 – 2 Італія, Євро-2020 (фото – ЕРА)

На 45+2-й Бельгії вдалося зрівняти рахунок. Джованні Ді Лоренцо збив Жеремі Доку в штрафному майданчику, а Ромелу Лукаку реалізував пенальті.

У другому таймі Лукаку міг забити знову. Кевін Де Брюйне видав йому передачу на практично порожні ворота, проте форвард пробив у захисника. Також небезпечно пробивав після зміщення в центр Жеремі Доку – мимо.

У італійців забити міг один із лідерів італійців Леонардо Спінаццола, проте м'яч після його удару зльоту не потрапив у створ воріт. В кінці матчу Спінаццола отримав, схоже, серйозну травму. Його винесли з поля медики.

Леонардо Спінаццола, травма в матчі Бельгія 1 – 2 Італія, Євро-2020 (фото – ЕРА)

1:2. Італія вибиває Бельгію з Євро-2020 і виходить у півфінал турніру, де зіграє з Іспанією, яка перемогла Швейцарію в серії пенальті. Італійці продовжують свою неймовірну серію без поразок – "скуадра адзурра" не програє вже 32 матчі поспіль.

• Сьогодні визначиться друга пара півфіналістів Євро-2020. Переможець матчу Україна - Англія зіграє з переможцем пари Чехія – Данія.
  • Півфінали Євро-2020 відбудуться 6 і 7 липня. Фінал відбудеться 11 липня в Лондоні на стадіоні "Вемблі".