Футбол. Збірна України здобула першу перемогу у відборі на ЧС-2022
Україна - Фінляндія (Фото - ЕРА)

Україна у важливому матчі проти Фінляндії здобула перемогу з рахунком 2:1 і здобула для збірної три очки. Про це повідомляє Tribuna.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Уже на старті матчу, на четвертій хвилині гри, перший гол забив Андрій Ярмоленко – він правою ногою поклав м'яч у кут воріт дальнім ударом.

Відповідь від фінів прийшла на 29-й хвилині гри. Андрій Пятов потягнув крутий удар від Йоеля Йоел Похьянпало, але захисники не змогли нормально винести м'яч, і Теему Пуккі забив гол в українські ворота.

На 34-й хвилині Україна знову вийшла вперед – швидка атака привела м'яч у ноги Роману Яремчуку, він обіграв Матея Градецьки і забив гол у ворота Фінляндії.

У другому таймі Фінляндія володіла м'ячем понад 60% часу, але всі голи було забито лише в першому таймі.

Матч відбору на Чемпіонат світу-2022 пройшов у місті Гельсінкі на стадіоні "Олімпійський". Попереду – матч із Боснією у Львові 12 жовтня.