Футбол. Україна упустила перемогу над Казахстаном у відбірковому матчі ЧС-2022

Збірна України зіграла внічию зі збірною Казахстану в поєдинку відбіркового етапу на Чемпіонат світу 2022 року. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Українці вийшли на гру з новим тренером – Олександр Петраков проводив дебютний матч на чолі синьо-жовтих.

Колективи, за сутітю, ще не встигли увійти в гру, як українці вже повели в рахунку. Як і в попередньому поєдинку між цими суперниками, результативний удар вдався Яремчуку.

Казахстанці в другій половині тайму почали активніше йти вперед і навіть намагалися вступати у відбір на половині поля гостей.

Вони провели свою гостру атаку, і гол Аймбетова було скасовано через офсайд. А потім діагональ від Тагібергена знайшла Валіулліна, який розстріляв Пятова. 1:1.

На останніх хвилинах Аймбетов не переграв Пятова після виходу один на один, а в компенсований час команди встигли обмінятися голами. Сікан, що вийшов на заміну, знову вивів гостей вперед, але Валіуллін ще раз зрівняв рахунок. 2:2.

Україна вчетверте в цьому циклі завершила гру внічию.