У матчі-відповіді донецький "Шахтар" обіграв бельгійський "Генк" з рахунком 2:1 і вийшов у раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Голи за український клуб забили Лассіна Траоре та Маркос Антоніо.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Шахтар" відкрив рахунок на 27 хвилині (на відео – з 01:30). Додо прорвався по флангу і віддав пас на Тете. Бразилець з лицьової лінії зробив передачу в другу лінію атаки – і Лассіна Траоре забив гол ударом в дальній кут.

Футбол. "Шахтар" пройшов "Генк" в кваліфікації Ліги чемпіонів – відео голів, фото
Гол лассіньї Траоре в матчі Шахтар 2 – 1 Генк, кваліфікація Ліги чемпіонів (фото – FC SHAKHTAR, Facebook)

Другий гол "Шахтар" забив на 76-й хвилині (на відео – з 03:35). Під час метушні в штрафному майданчику спритнішим за всіх на добиванні виявився Маркос Антоніо.

Маркос Антоніо, гол в матчі Шахтар 2 – 1 Генк, кваліфікація Ліги чемпіонів (фото – FC SHAKHTAR, Facebook)

"Генк" зумів відквитати лише один м'яч (на відео – з 05:05). На 90-й хвилині Сіріла Дессерса не втримали в районі 11-метрової точки – і той не залишив шансів воротареві Анатолію Трубіну.

2:1. "Шахтар" виграє другий матч з "Генком" і робить загальний рахунок двохматчевого протистояння 4:2. Команда Роберто Де Дзербі виходить в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, де зіграє з "Монако", який пройшов "Спарту" з Праги (5:1 за сумою двох матчів). Переможець матчу "Шахтар" – "Монако" зіграє в групі ЛЧ, той, хто програє – в групі Ліги Європи.

• З єврокубків вилетіли вже два українські клуби. "Ворскла" (програла фінському "КуПС") і "Колос" (програв "Шахтарю" з Караганди) покинули Лігу конференцій УЄФА.
  • Крім "Шахтаря" продовжать представляти Україну на євроарені "Динамо" (зіграє в групі ЛЧ) і "Зоря" (зіграє у кваліфікації ЛЄ).