Авдіївка. Степове повністю контролюється ЗСУ, окупанти не заходили на коксохім – МВА
![Авдіївка. Степове повністю контролюється ЗСУ, окупанти не заходили на коксохім – МВА Авдіївка. Степове повністю контролюється ЗСУ, окупанти не заходили на коксохім – МВА](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/11/30/20231130072323-2607.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Російські окупанти намагаються захопити Степове на Авдіївському напрямку, аби перерізати логістику Сил оборони, зараз населений пункт під контролем ЗСУ. Окупанти жодного разу не увійшли до Авдіївського коксохімічного заводу, продовжують штурмувати у його напрямку. Про це повідомив глава Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в етері Радіо Свобода.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
"Зрозуміло, чому вони це роблять, чому для них дуже важливе Степове. Хочуть перерізати логістику. Це найближчий напрямок для того, щоб перерізати нам одну-єдину дорогу. Дуже запеклі бої тривають на Степовому. Сказати, що вони його контролюють, це буде повна неправда. Буквально вчора-позавчора були такі дуже серйозні стабілізаційні дії з нашого боку. Зараз ворога в Степовому немає. Зараз повністю Степове контролюють ЗСУ", – сказав він.
![Степове на карті Deepstate](https://www.liga.net/images/general/2023/12/05/20231205114713-6163.png)
За його словами, попри погоду, загарбники "майже цілодобово" намагаються проводити свої штурмові дії у напрямку Авдіївського коксохімічного заводу різною кількістю груп, що відрізняються за своїм складом.
Барабаш зазначив, що окупантам жодного разу не вдалося зайти на Авдіївський коксохім.
"Іноді справді вони [групи окупантів] доходять навіть до паркану Авдіївського коксохімзаводу. Але ж… Теж пишуть вони дуже часто, "ми зайшли на коксохім", "нам залишилося два дні, три дні – коксохім буде повністю наш". Це не відповідає дійсності. Жодного разу на коксохім вони не заходили", – зазначив глава МВА.
Дивіться також: Авдіївський коксохім: ЗСУ показали, який вигляд має завод, врятували прапор "Шахтаря" – відео
- Генштаб ЗСУ повідомив, що на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати окупантів, котрі не полишають спроб оточити Авдіївку. Сили оборони успішно відбили 18 атак загарбника в районах східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Сєверного Донецької області.
- Евакуаційна група "Білий янгол", створена поліціянтами Донецької області, показала, як виглядає знищена російськими окупантами Авдіївка у перший день зими.
- WSJ опублікувала статтю зі свідченнями українських військових, що у районі Авдіївки росіяни йдуть в атаки "як зомбі", але ця тактика дає результати через чисельну перевагу.
Читайте також: Авдіївка. ЗСУ: Через негоду менше дронів окупантів, але більше авіаударів