Футбол. Україна зіграла внічию із Францією у відбірі на ЧС-2022
Україна – Франція (Фото – УАФ)

Сьогодні збірна України з футболу зіграла внічию із Францією в груповому етапі відбору на Чемпіонат світу-2022. Матч на НСК Олімпійський в Києві закінчився з рахунком 1:1, передає пресслужба Української асоціації футболу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Спочатку українська збірна повела в рахунку завдяки дебютному голу півзахисника Миколи Шапаренка, але після перерви Франція відігралася.

Порівняно з грою в Казахстані, в стартовому складі української збірної сталося відразу п'ять змін. У захисті замість Едуарда Соболя і Олександра Караваєва вийшли Сергій Кривцов і Олександр Тимчик, а в середній лінії Сергія Сидорчука, Олександра Зінченка та Віталія Буяльського замінили Тарас Степаненко, Микола Шапаренко та Віктор Циганков. Розстановка з трьома центральними захисниками і одним форвардом залишилася незмінною.

Шапаренко забив гол на 44-й хвилині, але вже на початку другого тайму збірна Франції відігралася. Ентоні Марсьяль забив гол на 50-й хвилині. В останні хвилини м'яч краще тримався у гостей, але рахунок не змінився.

Україна вп'яте в цьому циклі завершила гру внічию.