Напружений матч. "Шахтар" переміг "Генк" у кваліфікації Ліги чемпіонів – відео голів
Генк 1 - 2 Шахтар, кваліфікація Ліги чемпіонів (фото - пресслужба ФК Шахтар Донецьк)

Донецький "Шахтар" переміг "Генк" із мінімальним рахунком (1:2) в напруженому першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Першими повели в рахунку бельгійці. На 39-й хвилині габаритний форвард Пол Онуачу виграв позицію у захисників "Шахтаря" і забив ударом головою.

Український клуб не міг відігратися до середини другого тайму. На 63-й хвилині новачок команди Педріньйо увійшов до штрафної, а захисник "Генка" Даніель Муньос зробив необов'язковий фол.

Пенальті виконав Тете: воротар вгадав кут, однак м'яч потрапив йому в район горла і зрикошетив у ворота.

Після пропущеного гола "Генк" кинувся відіграватися, але в підсумку пропустив сам. На 81-й Марлос вирізав гарний пас із правого флангу на лівий, Ісмаїлі в дотик прострілив – і Алан Патрік забив гол із декількох метрів. Всі троє учасників гольової атаки з'явилися на полі в другому таймі.

Дивіться також: Let's go cat! Кот вибіг на поле в бейсбольному матчі, за нього вболівав весь стадіон – відео

"Генк" намагався відігратися до кінця поєдинку, проте не зміг. 1:2. "Шахтар" здобуває хитку перевагу перед матчем-відповіддю в Києві (10 серпня), адже правило виїзного голу з цього сезону не діє.

• Один український клуб вже вилетів з єврокубків. Полтавська "Ворскла" драматично програла фінському "КуПС" і покинула Лігу конференцій – новий турнір від УЄФА.
  • Україну в єврокубках також представлять "Динамо" Київ (груповий етап ЛЧ), "Зоря" Луганськ (кваліфікація Ліги Європи), "Колос" Ковалівка (кваліфікація Ліги конференцій, зіграє з "Шахтар" Караганда).