29 червня в Глазго на стадіоні "Гемпден Парк" збірні України та Швеції грали в 1/8 фіналу Євро-2020. Україна перемогла з рахунком 2:1 і вийшла до 1/4 фіналу Чемпіонату Європи.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. Довелося грати два екстра-тайми.

В основний час голи забили:

На 27-й хвилині Олександр Зінченко вивів збірну України вперед – 1:0.

На 43-й Еміль Форсберг зрівняв рахунок – 1:1.

У першому екстра-таймі збірна Швеції залишилася в меншості – Маркус Даніельссон отримав червону картку за грубу гру проти Артема Бєсєдіна.

У додатковий час другого екстра-тайму Артем Довбик забив другий м'яч у ворота шведів – 2:1.

Для українців це був перший в історії матч плей-офф Чемпіонату Європи з футболу.

В 1/4 фіналу Євро-2020 збірна України зіграє зі збірною Англії.

Збірна України грала в 1/8 фіналу Євро-2020, посівши третє місце в групі С. Швеція – тріумфатор групи Е. Саме перемога шведів над поляками в групі дозволила українцям зіграти в плей-офф турніру.

До сьогоднішньої гри Україна і Швеція зіграли чотири матчі: дві перемоги українців, одна нічия і одна перемога шведів. Останній і найпам'ятніший матч був на груповому етапі Євро-2012. Тоді українці перемогли на НСК Олімпійський з рахунком 2:1, а обидва голи забив Шевченко. Це були останні голи в кар'єрі легендарного форварда.