Нічия. Збірна України втратила перемогу над збірною Чехії на останній хвилині матчу
Фото – УАФ

Збірна України зіграла в нічию 1:1 зі збірною Чехії в товариському матчі вчора, 8 вересня 2021 року.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Голи забили Корнієнко на 27 хвилині матчу і Видра на третій хвилині доданого часу в другому таймі.

Україна грала новим складом після ротації, яку головний тренер Олександр Петраков провів після двох відбіркових матчів Чемпіонату світу-2022, що закінчилися в нічию (Україна – Казахстан 2:2 і Україна – Франція 1:1).

Збірну покинули Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко (всі – "Шахтар"), Сергій Сидорчук, Віктор Циганков, Ілля Забарний, Віталій Миколенко (всі – "Динамо") і Руслан Маліновський ("Аталанта"). Були довизвані з резерву Юхим Конопля ("Шахтар"), Владислав Кочергін і Сергій Булеца (обидва – "Зоря").

Матч пройшов на стадіоні "Дусан Арена" в чеському місті Пльзень.

Раніше Україна і Чехія раніше зустрічалися чотири рази. Двічі перемагали українці, один раз чехи, один раз була нічия.