Яремчук забив гол за "Бенфіку" через п'ять хвилин після виходу на поле – відео
Роман Яремчук і футболісти Бенфіки (фото - SL Benfica, Twitter)

Нападник збірної України з футболу Роман Яремчук забив гол за "Бенфіку" у ворота Санта-Клари. Він зробив це через п'ять хвилин після виходу на заміну.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Українець вийшов на заміну на 63-й хвилині матчу, а відзначився вже на 68-й (на відео – з 03:33). Яремчук забив гол, випередивши захисника і замкнувши простріл партнера з декількох метрів.

Гол Яремчука став п'ятим у матчі для "Бенфіки". Поєдинок закінчився з рахунком 0:5. "Бенфіка" одноосібно лідирує в португальській Прімейрі, здобувши п'ять перемог у п'яти стартових турах.

• Яремчук є вихованцем львівських "Карпат" і київського "Динамо". В Україні на дорослому рівні виступав за "Динамо", "Динамо-2" і "Олександрію".
  • 2017-го перейшов у бельгійський "Гент", де став одним з лідерів команди. Влітку 2021-го, після успішного Євро-2020 (разом з Андрієм Ярмоленком він був кращим бомбардиром збірної України), перейшов до "Бенфіки".