Офіцер ЗСУ: Не бійтеся йти воювати, страшно тільки від першого вибуху, а бахає по всій країні
![Офіцер ЗСУ: Не бійтеся йти воювати, страшно тільки від першого вибуху, а бахає по всій країні Офіцер ЗСУ: Не бійтеся йти воювати, страшно тільки від першого вибуху, а бахає по всій країні](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/04/01/20240401164225-7761.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Начальник штабу артилерії 4 бригади Національної гвардії "Рубіж" Денис Нагорний закликав українців не боятися йти воювати і запевнив, що всі бійці отримують навчання та забезпечення. Про це він повідомив в інтерв'ю Цензору.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
За його словами, на війні немає "нічого надстрашного".
"Так, ви злякаєтеся першого пострілу та вибуху. Він – як перше кохання. Ну, бахне. І що? Зараз бахає по всій країні. Від кількості вибухів нічого не зміниться", – сказав Нагорний.
Він зазначив, що необхідно обирати відповідні підрозділи.
"Навчимо, покажемо, розкажемо, одягнемо, взуємо, дамо зброю і лупитимете, щоб горіло. Ще потім і медальку за це отримаєте", — заявив офіцер.
- Список нововведень щодо нового мобілізаційного законопроєкту можна прочитати тут. Однак деякі можуть змінюватися з урахуванням відповідних поправок.
- Про те, як профільний комітет опрацьовував законопроєкт, читайте тут.
- Нардеп від СН Юрій Здебський повідомив, що у новоухваленому законі №10313 більше не розглядають чоловіків призовного віку "обмежено придатними", залишається норма про повну "придатність чи непридатність".
Читайте також: Мобілізація. Майже 54% українців вважають, що ухилянтів "можна зрозуміти" – опитування