"Як у Другу світову". ЗСУ розповіли про лінії оборони в районі Часового Яру біля Бахмута
!["Як у Другу світову". ЗСУ розповіли про лінії оборони в районі Часового Яру біля Бахмута "Як у Другу світову". ЗСУ розповіли про лінії оборони в районі Часового Яру біля Бахмута](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/02/29/20240229121313-4286.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У районі Часового Яру збудовано кілька ліній оборони, які дозволять стримувати росіян протягом тривалого часу. Про фортифікації на Бахмутському напрямку розповів речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш у коментарі LIGA.net.
Слідкуйте за перевіреними новинами тепер і у WhatsApp
За його словами, навколо Часового Яру встановлено "достатньо багато" інженерних фортифікацій та мінних загороджень різного типу.
"Це включає кілька рубежів оборони, які розташовані навколо міста. Які будуть стримувати противника і не давати просуватися вперед швидко. Більше того, вони досить надійно укріплені і для нашого особового складу, щоб зберегти життя та здоров'я хлопців, які виконують завдання на передньому краї", – сказав Євлаш.
Він зазначив, що йдеться про десятки протитанкових та протипіхотних мінних полів, колючі дроти, дистанційне мінування, а також встановлення мін навіть у тилах.
"Крім того, обладнано до двох десятків взводних опорних пунктів. Обладнано бетонні вогневі споруди для довготривалої оборони, з яких можна вести вогонь. Це нагадує ДОТИ з Другої світової. Достатньо багато протитанкових ровів нарито, щоб важка техніка противника не могла вільно перетнути межу. Вона там має зупинятись, а піхота спішуватись. Це дає можливість активно завдавати по них ураження і знищувати техніку. А ворог уже зараз втрачає 60% техніки на під'їзді до позицій", — заявив військовий.
- 4 січня 2024 року представник Сухопутних військ повідомив, що Часів Яр – це наступна ціль окупантів, їхнє завдання-мінімум – захопити це місто для подальшої атаки та виходу на адміністративні кордони Донецької області. 8 лютого тодішній командувач Сухопутних військ Олександр Сирський заявив, що окупанти намагаються прорвати українську оборону в районі Часового Яру.
- На Бахмутському напрямку російська армія намагається зайняти рубіж по річці Сіверський Донець, говорив Євлаш 22 лютого.
- Вранці 29 лютого в Генштабі ЗСУ повідомили, що під Бахмутом провалилися дев'ять атак росіян у районах Іванівського та Кліщіївки.
Читайте також: Командир взводу 3 ОШБ: Після ТЦК під Бахмут не відправляють. Роботи в армії вистачить на всіх