На Луганщині росіяни вербують "кадетів" в окупації, хочуть виховати яничарів – ЦНС
![На Луганщині росіяни вербують "кадетів" в окупації, хочуть виховати яничарів – ЦНС На Луганщині росіяни вербують "кадетів" в окупації, хочуть виховати яничарів – ЦНС](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/12/01/20231201165455-5477.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На тимчасово окупованій Луганщині росіяни почали вербувати "кадетів" з фейкового навчально-виховного комплексу імені космонавта Г.Т. Берегового. Про це повідомляє Центр національного спротиву, створений Силами спецоперацій.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
"З юнаками проводять "патріотичні бесіди" працівники Слідчого комітету РФ, зокрема їм "передають досвід" репресування українців. Також кращих "кадетів" вивезли на обмін досвіду до Москви", – пише відомство.
ЦНС пояснює, що у такий спосіб загарбники сподіваються виховати покоління яничарів, котрі потім воюватимуть проти своєї Батьківщини, оскільки "Кремлю вигідна смерть українців незалежно від сторони, за яку вони воюють".
У Центрі спротиву закликали бойкотувати ініціативи ворога, збільшити свою роль у вихованні дітей та протидіяти російській системі промивання мізків, оскільки та спрямована на знищення українців.
7 грудня відомство повідомило, що росіяни відкривають центр для підготовки українських неповнолітніх підлітків для подальшої служби в армії загарбників.
Читайте також: Завод РФ не виконав замовлення по ракетах Х-32, перевищувало можливості втричі – партизани