Футбол. Шевченко програв перший матч у чемпіонаті Італії у ролі тренера
Андрій Шевченко (фото - Genoa CFC, Facebook)

Ексголовний тренер збірної України Андрій Шевченко програв перший матч біля керма "Дженоа" у чемпіонаті Італії.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Учора ввечері "Дженоа" зустрічалася з "Ромою", яку очолює Жозе Моуріньо – колишній тренер Шевченка-футболіста у "Челсі".

Римляни були явними фаворитами матчу, проте практично до кінця гри рахунок залишався 0:0. Забити "Ромі" вдалося лише на 82-й хвилині: 18-річний Фелікс Афена-Г'ян відірвався від захисників у штрафному майданчику та в дотик пробив під дальню штангу.

На 90+2-й хвилині юний футболіст відзначився знову. Афена-Г'ян забив гол гарним дальнім ударом у дев'ятку. Матч завершився з рахунком 0:2 на користь "Роми".

Гол Фелікса Афена-Г'яна у матчі Дженоа 0:2 Рома (фото – ЕРА)

Після матчу Шевченко сказав, що його команда могла зіграти краще, але не вистачало багатьох гравців, а частина з них була не в найкращій формі, передає Football.ua.

Через поразку "Дженоа" опустилася до зони вильоту Серії А – на 18 місці. "Рома" піднялася на п'яту позицію.